Návod na přání/zde
Cokoliv, co se týká spolupráce/otázky pokládej na email: kocreativity@seznam.czO blogu

Prodávám

27. července 2013 v 11:51 | Any :)
Ahoj všem, chci vám oznámit, že jsem začala své výrobky prodávat na votocvohoz.cz a fler.cz. Doufám, že se mezi vámi najdou zájemci, kteří si rádi něco objednají. Na můj profil se dostanete při kliknutí na obrázek nebo na odkaz níže.

Zatím jsem na těchto serverech nová, takže čekejte, že se katalog bude postupně plnit.

Těším se na vaše objednávky!
Můj katalog - ZDE/ZDE

Originalita ( tohoto blogu )

10. května 2012 v 21:09 | Any :)
Poprvé přidávám článek k tématu týdne, budu se snažit to přiblížit na tento blog.
Mnohé z vás jistě zájímá, kam chodím na ty nápady, přiznám se, že jsem již tady pár takových komentářů měla a neuměla přesně odpovědět.

Návody a originalita?
To je problém nad kterým se často zamyslím, je to vůbec z mé hlavy nebo jsem někoho nechtěně okopírovala? Je to těžké, když vytvoříte postup a pak pátráte po internetu a najdete něco téměř totožného. Snažím se přidávat univerzální návody, které každý z nás určitě ne stejně využije.

Kde čerpám inspiraci?
Dočkali jste se, máte to tady. Inspiraci čerpám z knížek, internetu a časopisu Koralki - máte tu jeden velmi podobný postup, který již někdo vytvořil, ale mnou trochu pozměněný. Obdivuji ty lidi, co vytvořili literaturu o korálkách, tolik nápadů a krásy.

Internetové stránky...
Docela mě mrzí, že neznám jediný jiný blog o korálkování. Navštěvuji jen ty weby, kde je poslední příspěvek před třemi lety a to, co už vůbec nechápu je ta vysoká návštěvnost ( 300 - 400 lidí denně ) to bych chtěla taky jednou mít.

Doufám, že nejste zklamaní a budete tento blog ještě navštěvovat. Vím, že být originální je těžké a mnohdy si ani neuvědomujeme, že někoho kopírujeme.

Návod na přání

6. dubna 2012 v 11:39 | Any :)
Jelikož se mě hodně lidí ptá, jestli bych nevytvořila návod na to, tamto a ono, tak jsem se rozhodla vytvořit článek přesně pro ty, kteří by měli něco na srdci. Dopředu se vám omlouvám jestli návod na vaše přání nevytvořím. Podle toho kolik bude nápadů vyberu si, co by bylo nejvhodnější a dotyčnému dám samozřejmě vědět, že návod je již hotov.


Teď už jen vzhůru do nápadů!

Reklamy

24. listopadu 2011 v 16:35 | Any :)

Reklamy sem

Hodně lidí spamuje blogy, píše na ně reklamy. Já bych byla ráda, kdyby tyto reklamy, žádosti a dotazy byly napsány zde. Na některé budu i reagovat, ale musejí být tady!!! Pod článkem každý raději vidí komentář týkající se konkrétního článku a ne reklamu!
 
 

Reklama