Návod na přání/zde
Cokoliv, co se týká spolupráce/otázky pokládej na email: kocreativity@seznam.czKorálky návody

Vánoční hvězda dvěma způsoby - www.ceske-koralky.cz

24. prosince 2014 v 16:00 | Any :)
Cukroví voní celým bytem, stromek je krásně nazdobený, kapr plave ve vaně a vy stále nevíte, co dělat při tom netrpělivém čekání na Ježíška? Pokud jste se již dosyta nabažili vánočními pohádkami a chcete zcela originálním způsobem zabavit sebe a svou rodinu, vyzkoušejte tyto dva kreativní návody na vánoční hvězdy. První způsob je lehčí a při výrobě se mohou zapojit klidně i děti, volnost výběru korálek zaručuje to, že takový výtvor, který jste zhotovili vy, už nikde jinde nenajdete. Druhý tip je trochu složitější a je spíš vhodný pro pokročilejší korálkáře. Opět děkuji e-shopu: www.ceske-koralky.cz za poskytnutí materiálu. Tak se pusťme do práce!

Vytvoř si burgundy náušnice - www.ceske-koralky.cz

20. listopadu 2014 v 16:59 | Any :)
Dnes jsem si pro vás, moji milí čtenáři, připravila návod na tématicky se hodící vínové podzimní náušnice. Samozřejmě již z nadpisu některé bystré hlavy napadne, že postup bude možná malinko odlišný než u předešlých článků tohoto typu. Ano! Tento návod vznikl díky spolupráci s e-shopem: www.ceske-koralky.cz, kde můžete najít opravdu nepřeberné množství korálků, bižuterních komponentů, ale hlavně Swarovski kamínků, které mají v tomto návodu hlavní roli. Tak neotálejte a vrhněte se na výrobu tohoto elegantního šperku!

Budete potřebovat:

Swarovski rivoli o průměru 12mm, TOHO rokajl ve velikosti 0/15 a 0/11 ( barvy: červená, černá nebo zlatá ), speciální náušnicový komponent pro práci se Swarovski kamínky o stejném průměru jako vybrané rivoli, nit Nymo, silikonové protidíly, lak na nehty, odlakovač, vatu, jehlu, lepidlo na bižuterii a podložku.

Květina s lístečky

13. července 2013 v 10:20 | Any :)
K létu patří slunce, jasná obloha a hlavně teplo. Inspirací pro tuhle jednoduchou květinu byla již vyjmenovaná charakteristika, snad podle odlesku a barvě korálků mi připomíná aktuální roční období. Vlastně proč ne? Zkuste si ji vyrobit, třeba vám bude připomínat teplé počasí i v pochmurných dnech.

Kabelka s korálky - návod

30. července 2012 v 16:49 | Any :)
Je tady jeden jednoduchý návod, jak si na kabelku našít korálky. Určitě to zvládnete lehce, není na tom nic těžkého. Snad se návod bude líbit.

Budete potřebovat:

Jednu kabelku, korálky, jehlu a nit nymo.

Peyote lístečky - fotopostup

21. července 2012 v 8:00 | Any :)
Bývají součástí mnoha šperků, vypadají jednoduše a moc pěkně, jsou to peyote lístečky. Tady je návod, jak si je sami můžete doma zhotovit. Napište svůj názor do komentářů.

Budete potřebovat:

Korálky TOHO vel. 0/15 ( menší ), 0/11 ( větší ), jehlu na korálky a nit nymo.

Obšitá mušle - skvělý letní doplněk

10. července 2012 v 13:10 | Any :)
K létu patří moře, slunce, teplo a samozřejmě i mušle. Mně se poštěstilo si nějaké z dovolené přivést. Ze začátku jsem měla strach, že žádné nevylovím, ale nakonec ano.
Snad se mušličky obšité korálky líbí, celý návod je můj nápad.

Budete potřebovat:

Pravidelné korálky nejlépe TOHO vel. 0/15 a 0/11, mušli, nit nymo a jehlu na korálky.

Express návod - vzorovaná kulička

29. června 2012 v 17:24 | Any :)
Je tu návod na velmi kladně hodnocenou obšitou vzorovanou kuličku. Jedná se o úplně jednoduchý vzor, který se střídá po dvou řadách. Já jdu obeznámit s návodem pár nadšenců, vy se zatím pokochejte níže :D

Budete potřebovat:

Dva druhy korálků ( nejlépe pravidelných ), nit nymo, dřevěnou surovou kuličku vel. 12mm, jehlu na korálky, můžete použít na konečnou úpravu kuličky i nějaké ozdobné komponenty ( mašličky... ).

Jak na hvězdice?

24. června 2012 v 9:26 | Any :)
Všechny zdravím u návodu na mořskou hvězdici, jelikož jsem měla na dovolené čas korálkovat, tak mám pár návodů v záloze.
Snad se návod bude líbit, jen vyrábějte.

Budete potřebovat:

Pravidelné korálky TOHO velikosti 0/11 a 0/15, jehlu na korálky a nit nymo.

Obšitá kulička - peyote stitch

1. června 2012 v 19:12 | Any :)
Máme tu návod na velice populární obšitou kuličku, který musí znát každý, kdo pracuje s korálky.
Já doufám, že návod je srozumitelný a někdo se chopí vyrábění!
Názory pište do komentářů a teď k návodu níže.

Budete potřebovat:

Nit nymo, dřevěnou surovou kuličku ( 12mm ), jehlu a korálky TOHO velikosti 0/11.

Šitá kostička neboli shoda barev

24. května 2012 v 18:58 | Any :)
Po delší době se tu objevuje další návod a to na šitou kostičku. Fotografovat jsem se snažila venku, prosím berte na to ohled. Tu shodu barev na kosatci a kostce jsem sem musela dát. A teď k návodu níže.

Budete potřebovat:

Nějaké korálky ( já použila preciosa ), vlasec ( hodí se na šití plastických kostek ), nůžky a průhledný lak ( nemusí být ).
 
 

Reklama